Centraal buro

Bezoek- en postadres 

Stichting Kolom Centraal Buro
Jan Tooropstraat 136, 1061 AD Amsterdam
020 – 5148 080
info@kolom.net

Factuuradres

factuur@kolom.net  
Facturen mailen onder vermelding van de schoolvestiging en contactpersoon.

Route

Het centraal buro van Kolom is goed te bereiken met het openbaar vervoer, raadpleeg de website van het openbaar vervoer voor de actuele route en reistijden.  Komt u met de auto navigeer op Jan Tooropstraat 136, Amsterdam. Ons kantoor is gehuisvest in het gebouw van de IPABO. 

PARKEREN
Betaald parkeren in de woonwijk is mogelijk.

Bestuur en medewerkers


College van Bestuur

Sylvia Spierenburg
Leendert-Jan Veldhuyzen            

Bestuurssecretaris Jochem Duijnhouwer j.duijnhouwer@kolom.net
Arbo&Verzuim Daphne Bruinse d.bruinse@kolom.net
Financiële Afdeling Lieke Mur, Hoofd Control l.mur@kolom.net
  Dianne Houwer, Controller d.houwer@kolom.net
Huisvesting Edwin Jonkheer e.jonkheer@kolom.net
ICT Eric Kleipool e.kleipool@kolom.net
 Personeel &
Organisatie
 Karin Gunther, Hoofd P&O  k.gunther@kolom.net

Jacqueline van Paridon, medewerker P&O j.vanparidon@kolom.net
  Tineke Schilder, senior P&O adviseur t.schilder@kolom.net
Secretariaat CvB Aukje Vogd
a.vogd@kolom.net